Lajme

Andi i Përputhen ćmend rrjetin në videokIipin e këngëtares shqiptare (Video)

Shkenda Dubova është rikthyer në muzikë duke publikuar projektin e saj më të ri “Si dikur”.

Kënga vjen në bashkëpunim me Rikin dhe producentin Bini Diez e duhet thënë se na kishte marrë malli ta dëgjonim Shkendën.

Kënga i kushtohet një dashurie të përfunduar mes dy personave që dëshirojnë të rikthehen sërish bashkë.

Në videoklip është protagonist edhe Andi i “Përputhen”, i cili shfaqet në një prej skenave të klipit krah Shkendës.

Pak kohë më parë e ftuar në “Glamour Zone”,

Shkenda deklaroi se kjo do të jetë hera e fundit që rikthehet në muzikë pasi tani e tutje do t’i përkushtohet biznesit.