syntax error, unexpected '<', expecting end of file

“Andi po ia dredh me…”. Tjetër skandaI, Jasmina e Iënduar nxjerr videon dhe paraIajmëron që..

Ngjarje të papritura ndodhin çdo ditë në emisionin Për’Puthen. Këtë herë vëmendjen e ka marrëdyshja e konkurrentëve Jasmina dhe Andi, të cilët më herët kanë shkëmbyer dhe puthje pasionante mes tyre.

Jasmina në rubrikën “Ask a question” në Instagram ka befasuar ndjekësit teksa ka një video të një makine në lëvizje ku duket vetëm timoni, brenda së cilës nuk dihej se kush ishte.

“Çifti më i ri në Për’puthen para 19 minutave,” shkruan Jasmina, duke lënë të kuptohej se në automjet ishte Andi me dikë tjetër.

E pyetur nga një ndjekës se çfarë donte të thoshte bukuroshja brune me postimin, ajo tha “Atë që u nënkuptua. Lojërat jashtë”.

Më pas, Jasmina ka theksuar se është aq e lënduar se askush nuk e ka idenë.

Ndërkohë teksa të gjithë e pyesnin për Andin, ajo këmbënguli se të hënën do i thotë të gjitha.Vlen të theksohet se Jasmina ka fshirë çdo foto që kishte me Andin në Instagram.