/Arbαna Osmαni rrëzoi një tjetër ‘mίt’ në televiziοnet tona sot

Arbαna Osmαni rrëzoi një tjetër ‘mίt’ në televiziοnet tona sot

Ekrani kërkon shumë angazhim edhe në dukje.

Në një emision javor, kjo bëhet edhe më e vështirë por qëllimi është që gjithmonë të dukesh ndryshe e bukur.

Por kush tha që një fustan nuk mund të vishet dy herë në ekran?

Këtë ‘mit’ e ka rrëzuar sonte Arbana Osmani.

Prezantuesja dhe autorja e “Dua të të bëj të lumtur” i është kthyer një fustani të verdhë pas plot shtatë vitesh nga hera e fundit kur e ka veshur në “Big Brother”.

Përkundër dy shtatzënive, rikthimi në linja pak muaj pas ardhjes në jetë të djalit të dytë ia ka dhënë prezantueses komoditetin që ta veshë sërish veshjen e njëjtë. /Prive.al