/Arbana dhe Eduarti të qeshur si kurrë më parë postojnë fotot në ishullin luksoz ku po pushojnë

Arbana dhe Eduarti të qeshur si kurrë më parë postojnë fotot në ishullin luksoz ku po pushojnë

Arbana Osmani ka zgjedhur që këtë periudhë t’i dedikohet plotësisht familjes, dhe na njohu me detajet nga udhëtimi i saj familjar drejt Turqisë, ku po kalon disa ditë pushimesh. Por, pak kohë më parë ai ishte në ishullin e famshëm grek, Mykonos.

Edhe pse u përfolën që ishin bashkë me regjisorin, nuk u pa asnjë detaj apo foto që ta vërtetonte këtë. Megjithatë Eduarti ka zgjedhur të postojë një foto ‘të vjetër’, nga Mykonos.

Postimi i Eduart Grishajt nga Mykonos.

Në të njëjtat shezlonge me Arbanën, vendi duket qartësisht i njëjti, duke vulosur faktin se ata ishin bashkë në ishullin luksoz.