/Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj pushime bashkë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj pushime bashkë

Çifti i showbiz-it menjëherë pas përfundimit të sezonit të programit “Dua të të bëj të lumtur” vendosën të bëjnë disa ditë pushimesh jashtë vendit dhe u kujdesën që të mos publikojnë foto nga të njëjtat vende, pavarësisht që dyshohej se ishin bashkë.

Por një foto e publikuar pak minuta më parë nga moderatorja e njohur e ekranit shqiptar ka zbuluar gjithçka e madje edhe destinacionin e dyshes.

Arbana dhe Eduarti kanë bërë pushime në Puglia të Italisë, e fotot e tyre në Alberobello i kanë tradhëtuar ata duke zbuluar kështu edhe arra.tisjen e fillim qershorit.

Ky detaj është vënë re edhe nga ndjekësit e të dyve duke i komentuar atyre vendndodhjen.