/Arbana Osmani drejt marteses me regjizorin? Kjo foto hedh dyshimet

Arbana Osmani drejt marteses me regjizorin? Kjo foto hedh dyshimet

Arbana Osmani është nga ato moderatore që nuk prononcohet për media por u servir lajmin në një mënyre misterike.

Ajo ka postuar një foto në instagram ku duket qartë se është e lumtur dhe shumë portale kanë shkruar se kjo është një shenjë për tu martuar me të dashurin e saj të ri, ndërkohe edhe regjisori i emisionit të saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Shume media nga ana tjetër spekulojnë se ka dy mundësi:

“Ose Arbana ëndërron të vishet nuse (Nuk e kemi parë as në martesën e parë në të bardha, përveç se në një sfilatë nusërie)

-Ose do të bëjë ndonjë set fashion ose sfilatë që do të veshë këto këpucë.

Një gjë është e sigurt: këpucët janë shumë të bukura dhe design-erja ka qëlluar në shenjë.