/Arbana Osmani në pritje të ëmbël? Fansat kapin detajin në foton e fundit, ja si përgjigjet ajo

Arbana Osmani në pritje të ëmbël? Fansat kapin detajin në foton e fundit, ja si përgjigjet ajo

Moderatorja Arbana Osmani ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet me djalin dhe mbesën e saj, të veshur në të kuqe dhe duke qeshur.

Mirëpo fansat e kanë ngacmuar duke i bërë një pyetje dhe ajo nuk ka hezituar ti kthejë përgjigje.

“Arbana në pritje të ëmbël?“, ka qenë pyetja, për të cilën moderatorja është përgjigjur: “Në pritje të kulaçit”

Arbana Osmani pas ndarjes nga ish bashkëshorti, është në një lidhje prej disa kohesh me regjisorin Eduart Grishaj.