/Arbana Osmani poston foton e rrallë me mashkullin më të veçantë të jetës së saj (Foto)

Arbana Osmani poston foton e rrallë me mashkullin më të veçantë të jetës së saj (Foto)

Arbana është motra e vetme e dy vëllezërve, ndaj në ato pak herë që moderatorja ka folur për ta, ajo ka treguar se një marrëdhënie tejet të ngushtë me vëllezërit.

Ndonëse postimet publike me familjarët e saj, janë tejet të rralla, pak minuta më parë Arbana postoi një foto me të vëllain Shpatin, ku e quan veten fanse të tij.

“Shpati me një fanse”; shkruan moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” krah fotos nē të cilën ajo duket e qeshur teksa përqafon të vëllain. Arbana dhe Shpati paskan të njëjtën buzëqeshje!