/Ardit Gjebrea vjehrri më i mirë në botë/ I kushton fjalët e ëmbla nuses së djaIit: Bekuar qofsh

Ardit Gjebrea vjehrri më i mirë në botë/ I kushton fjalët e ëmbla nuses së djaIit: Bekuar qofsh

Ja kush është nusja e djalit të Ardit Gjebreas/ Ai shkruan fjalë zemre për djalin dhe nusen: Zoti të m’i bekoj të dy

Moderatori i mirënjohur i ekraneve shqiptare, Ardit Gjebrea është babai i dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Jon Gjebrea tashmë e ka gjetur dashurinë e tij të vërtetë dhe prindërit e tij duket se janë mjaft të lumtur me zgjedhjen e tij.

Merlin Haxhiymeri është vajza që i ka vje dhur zemrën jo vetëm Jon Gjebreas por edhe familjes së tij.

Ardit Gjebrea ka ndarë foton e çiftit bashkëngjitur së cilës shkruan gjithçka sheh përballë: “Lumturi”.

Por, jo vetëm Arditi e sheh këtë, edhe bashkëshortja e tij Anila Gjebrea nuk I ka kursyer fjalët e bukura për nusen e saj të ardhshme.

“Dashuritë. Zoti ju bekoftë juve Merlin dhe Jon,”– shkruan Anila Gjebrea në postimin e bashkëshortit të saj.