Lajme

Artan Hoxha pubΙikon videon që po ‘thγen’ rrjetin dhe zbuIon çfarë po ndodh 1 ditë para zgjedhjeve (VIDEO)

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale ‘operacionet’ që po zhvillon Struktura e Mbrojtjes së Votës e ngritur nga opozita.

Postimi i Hoxhës:

“Duke mprehur kosoren, meqe jemi në heshtje zgjedhore ….

Keta “patronazhistet” qenkan të rrezikshem, kane filluar të spiunojne dhe ata qe kane kosore

Por kryetarit nuk i shpeton gje, ai eshte gjithnje vigjilent.

Të dergon SMV-në per te ruajtur nga “patronazhistet””, shkruan Hoxha.

Video:
https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fartan.hoxha.900%2Fvideos%2F3835112779859695%2F&show_text=0&width=560