/As Elvana e as Arilen! Ja kush eshte Miss Shqiperia qe i ka marre zemren Flori Mumajesit (Foto)

As Elvana e as Arilen! Ja kush eshte Miss Shqiperia qe i ka marre zemren Flori Mumajesit (Foto)

Flori Mumajesi ka tërhequr të gjithë vëmendjen e mediave rozë, teksa gjatë festës së ditëlindjes së

Arilena Arës u shfaq duke u përqafuar me një vajzë misterioze të cilin ai e quante gjatë gjithë kohës “Flutura.”

Nuk e dimë nëse dyshja kanë një marrëdhënie më tepër sesa shoqërore por Flori gjatë gjtihë mbrëmjes është ng acmuar në lidhje me vajzën mis terioze identiteti i të cilës është zbuluar.

“Iconstyle” ka zbuluar identitetin e vajzës, e cila quhet Arnita Beqiraj, është nga Vlora dhe ka fituar titullin e Miss Shqipëria në vitin 2010.

Arnita sot është e njohur si drejtore e një sërë programacioneve të TV Klan, nga “Miss & Mister Albania” X Factor”

te “Your Face Sounds Familiar”, “Dance Ëith Me” apo “Në kurthin e Peter Pan”.

Tashmë na mbetet të presim për të parë vërtet çfarë ka mes tyre, nëse është miqësi e ngushtê apo diçka më shumë.