“Ashtu rri o ku*vë e vogël”, video shokuese si rrihet 13-vjeçarja në rrugë nga… (Video)

  0
  388

  Një nxënëse e mitur ka rënë pre e një sulmi të tmerrshëm bullizmi, e për pasojë ajo ka marrë dëmtime në kokë që e kanë bërë për spital.

  Në këtë video shokuese që po bën xhiron e botës, 13-vjeçarja mund të shihet duke u rrahur në mënyrë të dhunshme në tokë, nga një bandë bullistësh.

  Videoja, e cila u nda më vonë në Instagram, tregon dy vajza të reja që e hedhin viktimën para se ta godisnin në fytyrë duke e lënë atë me një hundë të gjakosur.

  Nxënësja përpiqet të largohet, por përpjekja e saj është e kotë pasi ajo merr edhe më shumë grushta e shkulje flokësh nga vajzat e tjera.

  Pamjet tregojnë se si viktima qëndron e pafuqishme në tokë jashtë një klubi të golfit në Waltham Abbey, Essex të premten e kaluar.

  Mamaja e vajzës Sarah Suleyman, 38 vjeçe, ka lëshuar pamjet e tmerrshme në një orvatje për të luftuar ata që e kanë trajtuar vajzën e saj si “një copë mishi”.

  Ajo tha për The Sun Online: “Është e neveritshme. Ishte një grup prej rreth 20 veta dhe kur vajza ime po goditej të tjerët po thërrisnin “Qëndro poshtë kurvë”.

  “Ata e trajtuan atë si një copë mishi, ajo tani është e frikësuar

  https://www.thesun.co.uk/news/5933891/schoolgirl-attacked-bullied-waltham-abbey-video/