/Aurela Gaçe është më e madhe se BURRl i saj, tregon për herë të parë skandaIin që BËRl vjehrra

Aurela Gaçe është më e madhe se BURRl i saj, tregon për herë të parë skandaIin që BËRl vjehrra

Padyshim që energjia e Aurelës është thuajse e pashtershme dhe këtë gjë e tregon jo vetëm në daljet publike, por edhe në familje.

Nëna e 2 vajzave, Grace dhe Abigail, ka qenë e ftuar para disa javëve në nje emision ku ka folur më gjatë për karrierën dhe familjen.

Mirëpo vetëm ditën e shtunë janë zbuluar për publikun disa prej të pathënave të shumë personazheve, në rubrikën off record.

Këngëtarja ka rrëfyer për disa inc.idente të vogla, më saktë thashetheme lidhur me martesën e saj me Skerdin.

Duke qenë se ai është 2 vite më i vogël se Aurela, shpeshherë njerëzit pyesnin si është e mundur që ata janë martuar, madje edhe aludonin se mes tyre ishte Aurela që mbante pantallonat e lidhjes.

Aurela e ka marrë me të qeshur gjithë këtë dhe ka treguar që ka qenë vjehrra e saj garipe që u ka mbyllur gojën të gjithëve.

”Vjehrra ishte në parukeri kur dëgjoi dy gra të thonin si ka lejuar mamaja e Skerdit të birin të martohej me një grua më të madhe në moshë. Kaq ka mjaftuar që ajo të reagojë dhe t’u mbyllë gojën.”, -tha Aurela Gjithashtu ajo ka habitur kur ka folur për karakterin e bashkëshortit.

“Skerdi është shumë i qetë, nxehet rrallë. Ama është nga ata që po u nxeh, hapi rrugën. Më mirë unë që e kam 5 minuta dhe kur më kalon të fal. Ai është gjithë kohën sikur të studion”, – tha Gaçe