Avokati Ngjela lRONlZON opozitën: Pse dorëzuat kartonat bosh?Pse nuk ..

    0
    222

    Avokati i njohur Spartak Ngjela, përmes një postimi, ka iro;nizuar ish-deputetët e opozitës, të cilët hoqën dorë nga mandati i tyre.

    ‘Po mire ore vetem mandatet dorezuat ju? Po ndonje pasuri qe keni me shumice nuk do ta dorezoni? Kujt i duhen kartonat bosh?’, shkruhet në statusin e shpërndarë nga Ngjela.

    Kujtojmë se para 1 viti, disa nga deputetët e PD dhe LSI dorëzuan mandatet e tyre, duke e futur vendin në një situatë të pap;recedentë.