/Babai kαρi ρersonin qe i shiste d. rog υαjzes se tij, ajo se cfare i beri do tju le pa fjal..(VIDEO)

Babai kαρi ρersonin qe i shiste d. rog υαjzes se tij, ajo se cfare i beri do tju le pa fjal..(VIDEO)

Babai, i cili kapi mesazhin e personit që i shiste drogë vajzës së tij, e ka rrahur të dyshuarin dhe e ka dërguar në komisariat.

Ato momente u pasqyruan në kamerën e celularit.

Pamjet janë shpërndarë me shpejtësi në gjithë botën dhe janë bërë virale.

SHIKO VIDEON KËTU