Balla nxjerr “filmin” me “Babalen”: Berisha skenarist, Basha regjisor/ VIDEO

  0
  348

  Kryetari i grupit të PS, Taulant Balla ka ironizuar sërish përgjimin misterioz të PD, që akuzon vëllanë e ministrit të Brendshëm.  Balla ka postuar sot në Facebook një ‘film’ të animuar në lidhje me përgjimin, akuzat e PD dhe deklaratat e Albert Veliut, të njohur si dëshmitari ‘X’ e ‘Babalja’ dhe gazetarit Olldashi. Balla thotë se Berisha është skenarist i gjithçkaje, ndërsa Basha regjisor.

  “Loja e ka kush e ka për autorin e përgjimit:

  Luli thotë e ka Babalja

  Babalja thotë e ka Gazetari

  Gazetari thote e ka PD

  dhe autoresia po mbetet një jetim në prehrin e Salbabës regjizor”- shkruan Taulant Balla.

  VIDEO e publikuar nga Taulant Balla