Basha “kopjon”Ramën të bëjë video live, por diçka i shkon keq dhe… (Video)

  0
  331

  Kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi dje një takim me qytetarët e Durrësit. Ndërkohë, teksa udhëtonte drejt Durrësit me makinën e tij, ai u fut live në Facebook.

  Një gjest të tillë jemi mësuar ta shohim shpesh tek kryeministri Edi Rama, i cili në shumë raste nuk ka hezituar të japë mesazhe nga makina e tij.

  Mirëpo, duket se Basha ‘nuk ia ka marrë dorën’ rrjeteve sociale. Për një moment kreu i PD, filmon veten e tij teksa ndodhet në makinë, dhe më pas telefonin e drejton nga rruga.

  Gjatë filmimit ai lëviz dorën dhe pamja nuk vjen e mirë për ndjekësit.

  Mikpritje durrsake rrugës drejt takimit me qytetarët e Durrësit #ShqipëriaSiEuropa

  Posted by Lulzim Basha on 2019 m. kovo 30 d., šeštadienis