Ben ujin e trashe ne mes te rruges,ja se cfare i ndodh me pas

  0
  352

  Google Maps shpesh i ka kapur njerëzit në situata që shkaktojnë pafund të qeshura, por një person i dëshpëruar në Rusi është fotografuar duke “lehtësuar” veten.

  Njeriu shfaqet prapa një furgoni të bardhë, duke kryer nevojat personale në rruge.

  Për fat të keq, për shkak të zgjedhjes së tij të vendndodhjes në një rrugë publike, ai u kap nga Google Street View, shkruan ShkodraNews. Dhe fotoja e tij po bën xhiron e botës.

  Imazhi për të ardhur keq mbeti në internet për disa ditë para se të vihej re dhe pastaj u hoq.

  Përdoruesit e mediave sociale kanë qenë të shpejtë për ta shndërruar situatën në një gallatë virale.

  Një përdorues i Twitter-it e ndau imazhin me titullin: “Ushtari i NATO-s është duke nxjerrë një makinë në Pskov, Rusi”.

  Një tjetër shkruante: “Kjo është stërvitje ushtarake e Ministrisë ruse të Mbrojtjes”. /Përshtati: ShkodraNews