/Bes KaIIaku tregon shtëpinë në GJlRlN e Lalëzit, Iuks i vertete gjithandej (Foto)

Bes KaIIaku tregon shtëpinë në GJlRlN e Lalëzit, Iuks i vertete gjithandej (Foto)

Nje nga aktoret me te mire shqiptar te humorit Bes Kallaku i ka ftuar ne emisionin E diela Shqiptare ne rubriken

Per dreke me mua ku personazhe te ndryshem gatuajne ne shtepite e tyre me pjata te ndryshme.

Nje nga aktoret me te mire shqiptar te humorit Bes Kallaku i ka ftuar ne emisionin

E diela Shqiptare ne rubriken Per dreke me mua ku personazhe te ndryshem gatuajne ne shtepite e tyre me pjata te ndryshme.

Ai kishte zgjedhur të ftonte miqtë e tij Erion Isai, Arjola Shehu dhe dietologia Blerina Bombaj, në shtëpinë që ai dhe Xhensila kanë në një kompleks turistik në Gjirin e Lalëzit.

Nje shtepi shume e bukur.

Ajo eshte një vilë dykatëshe, e rrethuar nga një oborr ku mbizotëron gjelbërimi dhe me një verandë ku ishte vendosur tavolina e ngrënies dhe aty ata drekuan se bashku.