/Bes Kallaku hyn në farmaci si skifter se ia kërkoi Xhensila, sh.tangen italianët (Foto)

Bes Kallaku hyn në farmaci si skifter se ia kërkoi Xhensila, sh.tangen italianët (Foto)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ndodhen aktualisht në Itali. Besi po xhiron atje një skenë të filmit “Falco” dhe për rolin e tij është shndërruar si “skifteri”.

Me atë pamje, Besi ka hyrë në farmaci pasi Xhensila i ka kërkuar diçka për Ajkën. Në një video të postuar nga Xhensila në Instastory, Besi tregon se italianët janë hab.itur kur e kanë parë kështu.

“Kështu është kur të merr urgj.ent nusja ‘hajde se do blejmë diçka për gocën në farmaci’. Erdha siç isha me grimin e rolit si skifter, thonë njerëzit: Çfarë është kjo?”, tha Besi dhe tregoi si e bëri fytyrën farmacistja.