/Bes Kallaku publikon foton e rrallë krah prindërve të tij, ja çfarë shkruan

Bes Kallaku publikon foton e rrallë krah prindërve të tij, ja çfarë shkruan

Bes Kallaku është nja nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Besi gjithmonë ndan me fansat foto me gjyshen e tij Ijen por shumë rrallë më të ëmën.

Së fundmi Besi ka publikuar një foto ku shfaqet krah dy prindërve të tij.

‘Baba e nona.’ shkruan Besi krahas fotos së rrallë familjare që ka ndarë me ndjekësit.

Besi dhe Xhensila u bënë prindër të Ajkës disa muaj më parë dhe kjo ishte një ndër ngjarjet më të komentuara në media, pas dasmës së tyre të bujshme.