/Bes Kallaku s’do t’ja dijë për KARANTINEN/ Ja merr vaIIes mes të ftuarve në ditëIindje dhe Monika Kryemadhi

Bes Kallaku s’do t’ja dijë për KARANTINEN/ Ja merr vaIIes mes të ftuarve në ditëIindje dhe Monika Kryemadhi

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ditën e djeshme ka festuar 35-vjetorin e lindjes.

Edhe pse në kohë pandemie aktori ka vendosur që ta festojë ditëlindjen.

Ai kishte organizuar një festë ku kishte të ftuar të afërmit, por edhe personazhe të njohura të publikut shqiptar dhe fabula ishte “jeta në fshat”.

Aktori ka postuar në rrjetet sociale disa momente nga festa që nuk na i ‘tregoi’ ditën e djeshme.

Në foto e publikuara shihet edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi që ia ka marrë valles mes dhjetra të fturave.