Lajme

Bes Kallaku tradhtοn Ilir Metën, Xhensila tregon se kanë vοtuar PS?! Fotot

Pesë orë pasi ka nisur procesi i votimit, ka qenë çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku që janë paraqitur në kutitë e votimit.

Ata kanë hedhur votën e tyre dhe nuk kanë nguruar ta ndajnë atë në rrjetet sociale.