syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Bieta Sulo merr sυrprizën më të bukur në punë dhe nuk mund të ishte më e lυmtur se kaq

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo është rikthyer edhe këtë sezon me emisionin e saj “Ftesë në 5”.

Ditën e sotme në zyrën e saj, Bieta ka marrë një surprizë shumë të bukur nga vogëlushi i saj.


Kroi Art i ka shkuar për vizitë tek zyra mami Bietës duke e lumturuar pa masë moderatoren.

Bieta ka publikuar në Instagram disa foto nga momenti kur Kroi
Art i shkon në zyrë dhe shkruan se kjo ishte surpriza më e bukur.

“1 gazetar i ri ne zyren e “Ftesë ne 5”. Surpriza e bukur e dites”, shkruan Bieta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *