syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Bieta Sulo tregon momentin kur u nda nga Albani

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kanë shumë vite që jetojnë një histori të bukur dashurie dhe si fryt të saj kanë sjellë në jetë një vogëlush, Kroi Art.

Sot i vogli festoi 4 vite jetë dhe në këtë ditë specíale, mami Bieta dha dhe një intervistë shumë të veçantë. 

E ftuar në emisionin “Jashtë loje” si kurrë ndonjëherë, moderatorja tregoi çdo detaj si nga jeta profesionale dhe ajo personale.

Gjatë bisedës ajo tregoi ngjàrje që ne nuk i kemi ditur më herët në lídhje me marrëdhënien e saj me Albanin.

Bieta rrëfeu se një moment kanë pasur një periudhë të vështírë në marrëdhénie, kur vendosën të ndàheshin nga njëri-tjetri.

Më pas moderatorja rréfeu se mjaftoi një mesazh në celular nga Albani për të ndryshuar situatën dhe për ta menduar ndryshe historinë e tyre të dashurisë, që asokohe po kalonte një krízë.

“Ka qenë një moment në jetën tonë si çift që u ndamë, në 2011-n.

Nga këto ndàrjet përgjithmonë, i thamë njëri-tjetrit nuk ka më kthim mbrapa dhe u ndamë vërtetë për rreth 5 muaj.

Ka qenë si kjo periudhë, gjithë verën e kemi kaluar vetëm.

Unë me gocat, Albani me shoqërinë dhe diku nga darka dërgonte ndonjë mesazh Albani.

Dhe një nga mesazhet që doja të veçoja ka qenë “love is a ring on telephone”. Unë isha në gjumë e pashë dhe thashë kushedi do e ketë nisur gabim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *