Lajme

Bora Zemani e TRADHT0l dhe e ndau, Vin Veli pas dy vitesh e le me ‘gisht ne goje’, ja cfare po ndodh me jeten e tij

Artvin Veli, DJ i njohur si Vin Veli është në një lidhje sentimentale prej dy vitesh me një tjetër vajzë, pas ndarjes nga moderatorja Bora Zemani, me të cilën ka edhe një djalë, Arborin.

I ftuar në ‘Dola te Ola”, Veli tha se prej dy vjetësh ndodhet në një marrëdh ënie, por partnerja e tij nuk ka dëshirë të bëhet publike, pasi nuk i përket fushës së artit apo medias.

Ai shtoi më tej se ajo është pjesë e juridikut dhe për momentin nuk jetojnë bashkë, por që shpreson që në të ardhmen kjo gjë të ndodhë.

“Jam në një lidhje prej dy vitesh. Nuk e kam bërë publike. Ajo nuk është pjesë e fushës së artit apo medias.

Është pjesë e juridikut dhe për momentin nuk jetojmë bashkë. Shpresoj që në të ardhmen të ndodhë kjo gjë,”– tha Veli ndër të tjera.

Veli ka më shumë se tr evite që është ndarë nga Zemani e cila tashmë është në një ludhje zyrtare me moderatorin Donald Veshaj.