Brenda shtëpisë luksoze të Besit dhe Xhensilës, Ardit Gjebrea publikon videon

  0
  992

  Janë pa dyshim një ndër çiftet me të dashura të ekranit, por Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku duket se janë mjaft diskret kur vjen fjala tek jeta e tyre personale.
  Xhensilës iu deshën më shumë se katër muaj që të pranonte se është shtatzënë, pavarësisht raporteve të sigurta.

  Por Besi duket se ka zbuluar të tjera detaje nga jeta e tyre i ftuar në një nga puntatat e të “Dielës Shqiptare”.

  Ka qenë pikërisht moderatori Ardit Gjebrea ai që ka ndarë një pjesë të këtyrë xhirimeve, duke na ka treguar pak nga shtëpia e aktorit.

  Në video shfaqet kuzhina, e cila duket të jetë mjaft moderne.

  Në të Besi i ka përgatitur një ëmbëlsirë të veçantë Ardit Gjebresë. Ftua me mjalt, qumësht dhe reçel kumbulle.