/Brenda shtëpisë së Jon Gjebreas dhe Merlinit, ja detaji që të habit

Brenda shtëpisë së Jon Gjebreas dhe Merlinit, ja detaji që të habit

Jon Gjebrea dhe e fejuara e tij Merlin Haxhiymerin, zyrtarizuan lidhjen e tyre disa vjeçare pak ditë më parë . Pas fejesës familjare të shumë përfolur në media, djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea ka filluar bashkëjetesën me partneren e tij.

Pasi u kthyen nga udhëtimi i tyre nga Roma të dy duket se janë sistemuar në një shtëpi të tyren.

Joni ka postuar në rrjetet sociale dy foto të cilat tregojnë qartë se ata kanë hedhur hapin e madh drejt krijimit të një familje dhe shtëpie të vërtetë. Në njërën prej tyre duken dy inicialet e emrave të tyre në mur.

“Këtu te ne vazhdojnë zbukurimet. Merlin nuk i ndahet shpirti”. mbishkruhej në postimin e rradhës çka konfirmonte edhe një herë faktin se çifti filloi bashkjetesën.