/Breshër “i ç.mendur” në Tiranë, zbardhet kryeqyteti

Breshër “i ç.mendur” në Tiranë, zbardhet kryeqyteti

Reshje të dendura shiu dhe breshëri kanë prekur Tiranën këtë pasdite.

U deshën vetëm rreth 15 minuta që kryeqyteti të zbardhej i tëri.

Sigurisht, reshjet e rëna kanë shkaktuar edhe përmbytje në disa lagje të kryeqytetit.

Shqiperia ime ju sjell foto dhe video :

https://www.facebook.com/SHQIPERIA.IME.2010/videos/298558691053260/?t=34