/Burri FLlRTON me dasmoret, nusja shqiptare bën NAMlN në dasmë

Burri FLlRTON me dasmoret, nusja shqiptare bën NAMlN në dasmë

Burri fli rton me dy dasmore, nusja çme ndet dhe fli rton me këngëtarin, kjo është tematika e videoklipit të këngëtares shqiptare Bebe Rexha.

Ajo është bërë për herë të parë nuse pikërisht për këtë projekt.

Në videoklip Bebe shfaqet një nuse moderne, por paksa e çm endur.

Ajo i kërkon dhëndrit ta dashurojë më shumë, por ai nis e fl irton me dy vajza gjatë dasmës.

Bebe nga inati pi dhe merr mikrofonin duke kënduar e kërcyer teksa nuk ia ndan sytë këngëtarit i cili është Jax Jonas.

Kënga është pëlqyer shumë nga publiku dhe videoklipin mund ta ndiqni më poshtë.