/Burri shqiptar kap “mat” gruan në derën e shtëpisë: Po i bente MAGJl, nuk e besoni çfarë i bëri

Burri shqiptar kap “mat” gruan në derën e shtëpisë: Po i bente MAGJl, nuk e besoni çfarë i bëri

Shpesh herë zilia dhe dashakeqësia ndaj tjetrit nxit njeriun të ndërmarrë veprime të ulëta të cilat nuk bëjnë gjë tjetër veçse ulin çdo vlerë humane.

Një rast ka ndodhur së fundmi në Fier ku një qytetar ka denoncuar në redaksinë e JOQ Albania, Lumturi Nallbanin e cila ka vendosur në derën e shtëpisë së tij sende të ndryshme të cilat dihet se përdoren për magji.

Duket se Nallbani ka qëllime serioze për të nxitur fatkeqësi në këtë familje. Vetë pronari i banesës tregon se gruaja u kap mat prej tij në momentin kur po vendoste sende satanike në derë.

Ai i bën thirrje gruas të mos afrohet më në shtëpinë e tij ndryshe do e çojë çështjen në polci. Pershendetje JOQ .

Un qe po ju shkruaj jam nje qytetar nga fieri dhe dua te demaskoj nje person te cilin e kam kapur sot ne oren 05:40 para deres se shpise ku banoj duke riperseritur veprime sataniste per mua dhe familjen.

Kjo eshte Lumturi Nallbani nga fieri dhe i them publikisht qe mos te mari me guximin te afrohet perndryshe do e dergojme ceshtjen ne polici .

Po ju dergoj me foto disa nga gjerat qe kjo shtriga ka hedhur dhe foton e kapjes.Ju lutem publikojeni dhe anonim. Faleminderit dhe zoti ju ruajt nga kto njerez 🙏” @ Fier.