BURRl që e MAHNlTl botën: Shërbeu si karrige për gruan e tij sh tatzënë (Video)

0
273

Ky eshte burri me i mire ne bote keshtu eshte cilesuar sepse ka ndihmuar gruan e tij sh;tatzen dhe eshte ber si karrige per te.

Gruaja nuk po rrinte dot ne kembe dhe burri beri xhestin e madh duke u kujdesur per te.

Video behet viraIe dhe te gjithe mediat ne bote flasin per ciftin.Nuk ka me mire se sa nje burr sillet mire me gruan e tij.

Per me shume shikoni videon.