/“Çapkënia zemërbυjare”, shoqja e së resë që hυmbi jetën në aksidentin në Tiranë-Durrës përlot me fjalët: Qoftë sprova e fυndit për familjen

“Çapkënia zemërbυjare”, shoqja e së resë që hυmbi jetën në aksidentin në Tiranë-Durrës përlot me fjalët: Qoftë sprova e fυndit për familjen

Një aksident i rëndë ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës në orët e para të së dielës, ku humbën jetën dy vajza dhe u plagos rëndë shoferi.

Një prej viktimave ishte Roxhesa Klironomi 24 vjeçe, e cila nuk mundi të mbijetonte nga përplasja fatale.

Mikja e saj ka reaguar për ndarjen nga jeta të së resë, teksa shpreh ngushëllimet për familjarët.

Reagimi:

Qofsh e xhenetit xhesi çapkenia zemer bujare. Zoti i dhurofte durim familjareve e qofte sprova e fundit ne jeten e familjes Klironomi!! E kam te pamundur ta besoj 24 vjecarja qe u aksidentua mbreme ishe tiiiiii


Aksidentit nuk mundi t’i mbijetonte as Silva Gjergji, 26 vjeçe, banuese në Mirditë kurse i lënduar rëndë mbeti drejtuesi i mjetit, Arbër Tivari.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Filir.gjergji.397%2Fposts%2Fpfbid02ugD43QcxhPTtSoT8kfVVSDGGhghXTXorxVu2WoFL9Pqv9k6kY9UFTUkLDaspmXRJl&show_text=true&width=500

/abcnews.al