/Çfarë i ka ndodhur Rudina Magjistarit? Nuk e keni parë asnjëherë kështu

Çfarë i ka ndodhur Rudina Magjistarit? Nuk e keni parë asnjëherë kështu

Çfarë i ka ndodhur Rudina Magjistarit? Nuk e keni parë asnjëherë kështu.

Rudina Magjistari është një ndër personazhet publike më të dashur per publikun shqiptar, me një karrierë shumë të gjatë televizive.

Moderatorja shoqëron çdo pasdite gjithë shqiptarët, me emisionin e saj “Rudina”, që transmetohet në Tv Klan.

Duhet pranuar në fakt që Rudina Magjistari është ndër moderatoret më simpatike dhe në çdo dalje të publike të sajën kujdeset që të jetë mjaft e kuruar.

Por si në foton e publikuar së fundmi në Instagram, ju nuk e keni parë asnjëherë.

Për pamjen e saj është kujdesur vajza Mia, e cila i ka bërë një make-up aspak të zakonshëm.

“Ja ç’ndodh kur vajza të ndjek me sy në çdo veprim që bën para se të dalësh nga shtëpia. Seanca e parë e make up-it për sot”- shrkuan Rudina krah fotos së publikuar.