/Çfarë po kurdis ish kryeministri? Një ditë para zgjedhjeve, Berisha kthehet me urgjencë nga Gjeneva (Foto)

Çfarë po kurdis ish kryeministri? Një ditë para zgjedhjeve, Berisha kthehet me urgjencë nga Gjeneva (Foto)

Ndërkohë që jemi një ditë përpara zgjedhjeve të 30 qershorit ish-kryeministri Sali Berisha është kthyer në Shqipëri.

Siç shihet në foton e publikuar nga “turisti dixhital” që po qarkullon në rrjetet sociale, Berisha ka lënë Zvicrën ku ndodhej prej disa ditësh.

Në foto ai shihet i ulur në aeroport dhe po pret avionin. Megjithatë nuk dihet ende vërtetësia e kësaj fotoje që po qarkullon kudo.

Kujtojmë se ish-kryeministri Sali Berisha ishte për një vizitë zyrtare në Gjenevë ku mori pjesë në forumin Crans Montana.