/Çfarë po KURDlSlN? Lefter Koka takon Faton Nanon, ja mesazhi i fortë per Edi Ramen

Çfarë po KURDlSlN? Lefter Koka takon Faton Nanon, ja mesazhi i fortë per Edi Ramen

Ish-ministri, aktualisht deputet, Lefter Koka, ka publikuar një foto me ish-kryeministrin Fatos Nano.

Koka thotë se ritakohet me të gjithmonë me të njëjtin mall dhe intensitet.

“Miqtë e vërtetë dhe vera e vjetër janë të vetmet që nuk të lodhin kurrë!

Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur.

E majta shqiptare është sot kjo forcë progresiste falë Fatosit, filozofisë së tij politike për një shoqëri të hapur demokratike dhe padiskutim

mbështetja e tij do të na ndihmojë për të vazhduar kontributin për Shqipërinë tonë dhe rrugëtimin e pandalshëm euro-atlantik”, shkruan Koka.