/Çfarë trαgjedie, mοdelja shqiptαre hυmb të αtin vetëm pak orë pasi u bë nënë për herë të pαrë

Çfarë trαgjedie, mοdelja shqiptαre hυmb të αtin vetëm pak orë pasi u bë nënë për herë të pαrë

Në ditën kur u bë nënë, Arbenita Ismajli humbi babain.

I ndjeri prej ditësh ishte i shtritë në qendrën COVID-19 të Kumanovës.

Ai nuk ia doli në betejë me virusin duke ndërruar jetë dje pasdite, vetmë pak orë pasi Arbenita lindi vajzën.

Sot në mëngjes, modelja ka bërë reagimin e parë përmes rrjeteve sociale.

Në Instagram, ajo ka ndarë dhimbjen në një shkrim ku shprehet: “U prehsh në paqe baba. Zoti të bekoftë me një vend në qiell.

Gjithmonë do jesh në mendjen time, gjithmonë. Ju lutem të gjithëve, gjithmonë tregoni të dashurve tuaj që i doni dhe gjithmonë përqafojini.

Kurrë nuk e dini kur do ikin”