Cllevio shfαqet për herë të ρarë një muaj pas αrrestimt, pëson ndrγshim drαstik në pamje (VIDEO)

Cllevio ndodhet prej disa javësh në burg pas sherrit të bujshëm me Noizy-n. Ai u vu në pranga nga policia pasi theu masën e “arrestit me burg”.

Cllevio ka qenë i arrestuar për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

Së fundmi, ka qenë një miku i tij që ka publikuar një video nga seanca gjyqësore, ku shihet Cllevio ndërsa bie në sy ndryshimi i tij.

Kujtojmë që ngjarja ka ndodhur rreth një muaj më parë pranë lokalit të reperit në Durrës.

Në videon virale, shihej Noizy, bashkë me disa të tjerë që sulmonin Cllevion.

https://streamable.com/e/pi47fa