‘Çmenden komshinjtë’, moderatorja sportive nuk duron më: Zh vishet dhe bën banjo dielli në ballkon (FOTO)

0
731

Moderatorja sportive Liela Kraja, mesa duket nuk i ka rezistuar dot kohës së mirë këtë të shtunë.

Bukuroshja ka dalë në ballkon dhe ka vendosur të bëjë banjo dielli, duke qenë se të dalësh është e ndaluar.

Ajo ka postuar një foto tërh eqëse në instapost dhe një video në instastory.

Në instapost ajo ka publikuar një foto me bi kini, ku ka nxjerr në pah edhe format se nsuale.

Kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, me siguri dhe të komshinjve.

View this post on Instagram

That quarantine sun 🌞

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on