Çudit pυshuesi maqedonas: Paguam 35€ dhomën, pronari s’na lë ndez kondicionerin. “Fikeni se harxhojmë”

Një denoncim i pazakontë ka mbërritur në redaksinë e JOQ mëngjesin e sotëm nga një shqiptar i Maqedonisë.

Sipas atyre që ai shkruan, ka shkuar me pushime në Durrës, dhe është hasur me një ngjarje të pazakontë.

Pronari i hotelit, ku po paguan dhomën 35€ nuk e lënë të ndezë kondicionerin me arsyen se harxhon.

“Pershendetje JOQ. Jam prej maqedonie jemi ne durres per pushime paguajm 35 € dhomen kondicionerin nuk na le me dhez vjen qdo 1 or na ban presion ndale ndale te Gania durres. Flm”, shkruan ai për redaksinë e JOQ.

VIDEO:

https://www.instagram.com/p/CS025JtjKpb/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8794f416-d2e5-45f1-83a8-c4364a60268f&ig_mid=CFB57D49-99C5-40CD-B0CF-4318F24848BB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *