/“Cunam i jashtëzakonshëm”, Berisha bën paralajmërimin e papritur para protestës (Video)

“Cunam i jashtëzakonshëm”, Berisha bën paralajmërimin e papritur para protestës (Video)

Kur ndajne edhe pak ore nga nisja e protestes se 9-te kombetare te opozites se bashkuar, per largimin e kryeministrit Rama dhe mosmbajtjen e zgjedhjeve te 30 qershorit, ish-kryeministri Berisha flet per cunam te jashtezakonshem.

“Cunami i jashtezakonshem po afron. Tirana dhe Shqiperia cajne sheshet dhe rruget e Tiranes! Rama i lemeritur drejt vrimes se miut! sb”- shkruan Berisha ne faqen e tij ne Facebook, teksa poston edhe videomesazhin e protestes.

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/1342488769237989/?t=0