Çuni i Fahriut kërc.ënon Ramën/ Me 16 Mars do mësosh vallen e Napolonit

  0
  426

  Ish deputeti i listës Basha, Klevis Balliu, ka qenë prezent, si gjithmonë, në protestën e banorëve të Astirit, ku foli me tone kërc.ënuese ndaj kryeministrit Edi Rama.

  Sipas Balliut: nëse Rama nuk e di vallen e Napolonit do ta mësojë me datë 16 Mars, që është dita kur do të mbahet protesta e opozitës.

  Më tej Balliu iu drejtua Ramës, që të gjejë vrimë miu edhe të futet me datë 16 Mars.

  “Nëse nuk e di vallen e Napolonit, do e mësosh më datë 16. Ne e dimë që ti mund të ikësh. Mund të fshihesh kudo, por më datë 16 gjej vrimë miu dhe futu”,-u shpreh Balliu./CNA