December 3, 2023
Lajme

DαΙin b isedat ś…uaΙė mes Qeqa Krelanit dhe futbοllistit te njohur Kosovar (FOTO)

Edon Zhegrova dhe Qeqa Krelani kanë pasur në të shkuarën përplasje mes tyre, përmes deklaratave në distancë.

Bukuroshja dardane me deklaratar e saj e ka tërhequr shpesh vëmendjen.

Mirepo ndodhi ajo e papritura pasi dolen bisedat ne pas mes Qeqas dhe Edon Zhegroves ku shihet qarte bisedat seksuale mes saj dhe futbollistit!

Mesohet se kan qene ne nje lidhje te zjarrt dhe pas ndarjes kuptohet urretja mes njeri tjetrit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *