Lajme

Dalin fotot ja kush eshte burri mısterıoz i Valbona Selimllarit

Valbona Selimllari është padyshim një prej personazheve më të dashura të showbizz-it.

Me bukurinë natyrale dhe thjeshtësinë e saj mund të themi pa frikë se ka vjedhur zemrat e të gjithë publikut shqiptar.

Mirëpo edhe pse e duan shumë, Valbona e ka mbajtur shumë hermetike jetën e saj private.

Deni, Kejni dhe Vivien janë tre fëmijët e Valbonës, për të cilët pranoi të fliste për herë të parë në 2014-n, por bashkëshortin e saj nuk e kemi parë.

Mirëpo një prej djemve të Valbonës, Deni ka ndarë një vit më parë një foto me të dhe të gjithëve na kishte shpëtuar.

Deni dhe Kejvi pozojnë me të atin mes tyre në një foto të publikuar në maj të 2018-s.

Fotoja është realizuar në një vend në qytetin spanjoll Leganés, ndërsa në mbishkrimin e fotos Deni shkruan vetëm: “Koha me familjen”.