syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Dalin pamjet: Blendi Fevziu tregon për herë të parë si duket vila e tij

Moderatori i njohur Blendi Fevziu është një nga më mirë të paguarit në fushën e tij, gjë të cilën nuk e ka fshehur kurrë. 

Ditën e djeshme në rrjetet e tij sociale, Fevziu ka publikuar disa pamje nga shtëpia e tij në Tiranë.

I veshur me kostum blu, Fevziu ka pozuar në oborrin e shtëpisë dhe në verandën e saj duke na treguar disa ambiente që nuk i kishim parë kurrë më parë.

Në vilën e tij mbizotërojnë ngjyra e verdhë dhe e bardhë, të cilat bëjnë kontrast me dritaret e gjelbra.