/DeΙ foto/ Ky është 35-υjeçari Erion Çela që u υra dje në Tirαnë

DeΙ foto/ Ky është 35-υjeçari Erion Çela që u υra dje në Tirαnë

Publikohet foto e Erion Çelës, 35-vjeçarit që u v ra ditën e djeshme në një lokal në Don Bosko.

Çela ishte duke pirë kafe me vëllain dhe dajën e tij kur breshëria e plumbave i mori jetën.

Disa minuta më parë ai kishte qenë duke pirë kafe me nusen e tij shtatzënë e cila u largua pak minuta para se të ndodhte mas akra.

Erion Çela, i cili mbeti i v rarë e që mbante edhe emrin Adriatik Çela, ishte pronar një “tabachino” pranë lokalit ku ndodhi krimi i rëndë.

Policia deri më tani nuk ka një autor për ngjarjen.