/Dedikuar gjithë shqiptarëve, kënga e re e Aurelës dhe Gencit do t’ju fiksojë (Video)

Dedikuar gjithë shqiptarëve, kënga e re e Aurelës dhe Gencit do t’ju fiksojë (Video)

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe dhe reperi Genc Prelvukaj lajmëruan se do të sillnin bashkëpunimin e tyre të parë bashkë. Ata postuan disa foto së bashku ku treguan se kënga do të titullohej “Adrenalinë”.

Vetëm pak minuta më parë, është publikuar në Youtube kënga e cila i është dedikuar Kosovës dhe Shqipërisë. Kënga është nën tingujt e muzikës shqiptare dhe Aurela shfaqet shumë në formë teksa këndon për vendin e saj.

Bashkëpunimi mes Gencit dhe Aurelës është pritur mjaft mirë dhe të shumta kanë qenë komentet pozitive nga ana e fansave.