Lajme

Deklarata e papritur e Kreshnik Spahiut, tregon çfarë prίtet të ndodhë në selinë blu: Paralajmërοhen prοtesta të fυqishme (FOTO)

Zërat e demokratëve kundër Lulzim Bashës duke i kërkuar atij dorëheqjen janë shtuar shumë pas 25 prillit.

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu shkruan se mund të ketë protesta të fuqishme për largimin e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës nga partia demokratike.

Postimi i Spahiut:

“Paralajmërohen protesta të fuqishme për largimin e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës nga partia: “MAFIA IK”, shkruan Kreshnik Spahiu.