“Del nga binarët” Sofia e Çanit, ekspozon pjesët “e bollshme” të trupit

0
382

Ajo është një bjonde e cila bie shumë në sy pasi jo vetëm sepse vishet me të zeza, por ka forma të kolme.
Bëhet fjalë për Xheni Brahaj, e quajtur ndryshe Sofi në emisionin “Zonë e Lirë”, moderuar nga Arian Çani.

Velina poston shpesh foto të nxehta në profilin e saj në Instagram, por me foton e fundit ka ngjallur shumë komente.

Ngjalli shumë polemika kohë më parë kur pozoi me një body të kuq dhe tani ka arritur të kapë sërish vëmendje.

Xheni ka pozuar me një bluzë ku i duket një pjesë e mirë e gjoksit bombastik dhe barkut. Komentet nën foto kanë qenë të shumta.