Lajme

Del për herë të parë nga LuIzim Basha rezuItati SURPRlZË nga sondazhi: Ja kush fiton në 25 prill

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një sondazh ku qytetarët kanë votuar për kryeministrin më të mirë që mund të jetë për Shqipërinë pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Nga sondazhi lideri demokrat del me një mbështetje 53.2%, dukshëm më sipër se kryeministri aktual Edi Rama që ka 38.7%.

“Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme. Në 25 prill, Shqipëria fiton dhe Rama humb”, shkruan Basha.